fbpx
Wysyłka 24 h ! Darmowa dostawa od 199 zł !

Kawy w kapsułkach

  /  Kawy w kapsułkach
100 % Arabika
Certyfikat Espresso Italiano
Atrakcyjne ceny

KAWY W KAPSUŁKACH

Kawy w naszych kapsułkach to najwyższej jakości ziarna poddane obróbce termicznej i starannemu mieleniu.
Każda kapsułka jest pakowana próżniowo dla zachowania świeżości i smaku.

Wybierz pomiędzy standardowymi 5g kapsułkami – kompatybilnymi z ekspresami Nespresso lub większymi 7g kapsułkami przeznaczonymi do ekspresów El Mundo. Służymy wsparciem w wyborze konkretnych, by kapsułki nespresso czy innego typu mogły spełniać oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów.

 

kawy w kapsułkach

 

Dlaczego warto postawić na kawy w kapsułkach? Zamknięta w małym opakowaniu kawa o doskonałej jakości posiada walory identyczne do porcji świeżo mielonych ziaren. Kapsułki 100% Arabica pozwalają cieszyć się delikatnym, aromatycznym czarnym napojem wedle indywidualnych potrzeb. Kawy w kapsułkach dają możliwość przyrządzenia pysznej Americany, Capuccino, tradycyjnego Espresso czy tak ostatnio popularnej Latte.

Samo przyrządzanie porannej kawy jest niezwykle proste i szybkie. Wystarczy zaaplikować kapsułkę do ekspresu, by po chwili cieszyć się smakiem i aromatem wybranej kawy. Warto jednak pamiętać, że wpływ na radość uzyskiwaną z picia kawy z kapsułek ma sam ich dobór oraz korzystanie z odpowiedniego ekspresu. Cafe El Mundo jest w tym zakresie ekspertem, chętnie wspiera doradztwem, pozwalając tym samym wybrać idealny sprzęt do parzenia codziennej kawy według osobistych preferencji każdego klienta.


Zachęcamy do poznania szczegółowej oferty sklepu Cafe El Mundo, w którym znaleźć można rozmaite kapsułki nespresso czy innego rodzaju. Proponujemy kapsułki, w których skrywa się świeżo mielona 100% Arabika albo mieszanka najlepszej jakości ziaren Arabiki oraz Robusty. Niektóre są klasyczne o umiarkowanej albo intensywnej mocy i aromacie, inne łagodne i delikatne, świetnie nadające się do przyrządzenia puszystej Macchiato. W jednych odkryć można klasyczny smak, inne charakteryzują się wyrazistą nutą suszonych owoców cytrusowych, orzechów albo ciemnej czekolady. Wybór jest rzeczywiście szeroki, a wszystkie oferowane kapsułki charakteryzują się dodatkowo atrakcyjną ceną za opakowania zbiorcze.

Certyfikat „Espresso italiano”
Instytut INEI przyznał naszej kawie BBB ORO certyfikat Espresso Italiano, który zalicza nas do grona
14 najlepszych producentów kaw na świecie.

Café El Mundo Certificates:

60 LAT DOŚWIADCZENIA ROBI RÓŻNICĘ

NASZE WYJĄTKOWE KAWY W KAPSUŁKACH

X