Dla biznesu

Kawa dla Biznesu

Współpracujemy z firmami w całej Polsce, które systematycznie zamawiają naszą kawę ziarnistą i kapsułkową na dogodnych dla siebie warunkach. Nasza oferta dla biznesu jest zawsze dopasowana do oczekiwań i potrzeb klientów.

Przygotowaliśmy zestawy kaw ziarnistych – wielopaki oraz atrakcyjną ofertą kaw kapsułkowych z ekspresem.  Istnieje także możliwość dzierżawy ekspresu, w niskim miesięcznym abonamencie.

Świadczymy bogatą gamę usług i dostarczamy najlepsze kawy różnego typu (zaczynając od śniadaniowych – łagodnych, kończąc na espresso ) oraz dodatki takie jak cukier, czekolada lub designerskie filiżanki El mundo.

Idywidualna Oferta

Dedykowany opiekun klienta

Każdy nasz klient otrzymuje opiekuna klienta, który dba o to, aby:

Dostawa odbywała się zawsze terminowo

Klient nie musiał pamiętać o zamawianiu kawy, opiekun robi to za niego

Oferta była zawsze atrakcyjna.

Opinie naszych klientów

s

Pyszna, aromatyczna kawa, którą serwujemy Klientom naszego biura spotyka się zawsze z ich uznaniem i sprawia, że wizyta u nas to przyjemność. Wybraliśmy kawę Frigerio ze względu na jej unikatowy smak i bardzo dobrą ofertę cenową. Jesteśmy zadowoleni. Polecamy kawę i obsługę Cafe El Mundo. Na ten zespół można zawsze polegać. Szybko, pysznie, niezawodnie !

Marlena - Biuro , Biuro Styl 2000

Odkąd zakupiliśmy kawę El Mundo, często słyszymy od naszych Gości: „Ale macie dobrą kawę !”, „Pyszna! Takiej jeszcze nie piłam”. Dla nas to ważna informacja, bo wiemy że dobrze wybraliśmy decydując się na El Mundo. W naszym hotelu stawiamy na najwyższą jakość i obsługę Gości. Teraz wiemy, że o kawę nie musimy się już martwić. POLECAMY !

Marcin - Szef kuchni , Pałac w Rymaniu

Z El Mundo współpracujemy od wielu lat i w naszych włoskich delikatesach zawsze znajdziecie ich kawę. Współpraca z bezpośrednim przedstawicielem fabryki to dla nas idealne rozwiązanie. Nasi Klienci docenili kawę El Mundo, dlatego zamawiamy ją systematycznie. Jako rodowity Włoch z czystym sercem polecam!

Roberto - Delikatesy Włoskie , Roberto & Franco

Jako sieć kawiarni pragniemy, aby smak i aromat naszej kawy był identyczny w każdym z punktów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z włoską marką El Mundo. Teraz mamy pewność co do najwyższej jakości kawy oraz jej smaku. Nie musimy martwić się o dostawę, bo kawa jest zawsze na czas . Polecamy każdemu kawę i obsługę Cafe El Mundo !

Jacek - Kawiarnia , Cafe Garaż

W naszej restauracji staramy się przybliżyć tradycyjną kuchnię mojej ojczyzny – słonecznej Italii. Zwracamy szczególną uwagę na jakość podawanych potraw, ich smak i świeżość. Wszystko musi być perfekcyjne! Naszych Gości częstujemy kawą BBB Oro, której walory nagrodzili włoscy eksperci znakiem Espresso Italiano. Smak to potwierdza ! Polecamy !

Riccardo - Restauracja , Amici Miei

Firmy które nam zaufały

s
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę.