Kawa do Salonów

Kawa do Salonów i Gabinetów

Prowadzisz małą firmę, gabinet medyczny , kosmetyczny itp. i szukasz najlepszej kawy w kapsułkach ?

Może masz już ekspres kapsułkowy (Nespresso) i chcesz poznać smak kawy, którego już nigdy nie zapomnisz?

Szukasz kawy ziarnistej najwyższej jakości, pysznej i w przystępnej cenie?

Zapraszamy do posmakowania kawy El Mundo!

Zapewniamy
Wysokiej jakości włoską kawę w atrakcyjnej ofercie!
Kompleksową obsługę i bogatą ofertę
Kawę , w której się zakochasz od pierwszego posmakowania.
Kapsułki El Mundo oraz Nespresso wraz z ekspresami

Idealne do Salonu lub Gabinetu

621,00  (504,88  netto)
450,00  (365,85  netto)
336,30  (273,41  netto)
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Opinie naszych klientów

s

Pyszna, aromatyczna kawa, którą serwujemy Klientom naszego biura spotyka się zawsze z ich uznaniem i sprawia, że wizyta u nas to przyjemność. Wybraliśmy kawę Frigerio ze względu na jej unikatowy smak i bardzo dobrą ofertę cenową. Jesteśmy zadowoleni. Polecamy kawę i obsługę Cafe El Mundo. Na ten zespół można zawsze polegać. Szybko, pysznie, niezawodnie !

Marlena - Biuro , Biuro Styl 2000

Odkąd zakupiliśmy kawę El Mundo, często słyszymy od naszych Gości: „Ale macie dobrą kawę !”, „Pyszna! Takiej jeszcze nie piłam”. Dla nas to ważna informacja, bo wiemy że dobrze wybraliśmy decydując się na El Mundo. W naszym hotelu stawiamy na najwyższą jakość i obsługę Gości. Teraz wiemy, że o kawę nie musimy się już martwić. POLECAMY !

Marcin - Szef kuchni , Pałac w Rymaniu

Z El Mundo współpracujemy od wielu lat i w naszych włoskich delikatesach zawsze znajdziecie ich kawę. Współpraca z bezpośrednim przedstawicielem fabryki to dla nas idealne rozwiązanie. Nasi Klienci docenili kawę El Mundo, dlatego zamawiamy ją systematycznie. Jako rodowity Włoch z czystym sercem polecam!

Roberto - Delikatesy Włoskie , Roberto & Franco

Jako sieć kawiarni pragniemy, aby smak i aromat naszej kawy był identyczny w każdym z punktów. Zdecydowaliśmy się na współpracę z włoską marką El Mundo. Teraz mamy pewność co do najwyższej jakości kawy oraz jej smaku. Nie musimy martwić się o dostawę, bo kawa jest zawsze na czas . Polecamy każdemu kawę i obsługę Cafe El Mundo !

Jacek - Kawiarnia , Cafe Garaż

W naszej restauracji staramy się przybliżyć tradycyjną kuchnię mojej ojczyzny – słonecznej Italii. Zwracamy szczególną uwagę na jakość podawanych potraw, ich smak i świeżość. Wszystko musi być perfekcyjne! Naszych Gości częstujemy kawą BBB Oro, której walory nagrodzili włoscy eksperci znakiem Espresso Italiano. Smak to potwierdza ! Polecamy !

Riccardo - Restauracja , Amici Miei

Tutaj wypijesz naszą kawę

s

Newsletter