fbpx
Wysyłka 24 h ! Darmowa dostawa od 199 zł !

Kawa mielona

  /  Kawa mielona
100 % Arabika
Certyfikat Espresso Italiano
Atrakcyjne ceny

Kawa mielona

Sekretem mieszanek El Mundo przeznaczonych do użytku w domu jest uważna selekcja jakości stosowanych odmian kawy, staranne mielenie, system palenia na sposób włoski z oziębianiem ziaren na powietrzu, a także próżniowe pakowanie, gwarantujące idealne przechowanie produktu.

Ze szczególną troską przestrzega się następowania po sobie etapów odgazowywania i spoczynku kawy mielonej, tak aby zapewnić wyśmienitą jakość kawy za każdym razem.

 

kawa mielona

 

W ofercie sklepu Cafe El Mundo znajduje się kawa mielona włoska doskonałej jakości, o delikatnym bądź bardziej wyrazistym smaku, nierzadko z nutą suszonych owoców bądź orzechów oraz obłędnym aromacie. To nie lada gratka dla wszystkich smakoszy kawy, którzy w domowym zaciszu chcą delektować się czarnym napojem na światowym poziomie. Nasza kawa mielona do ekspresu to idealnie zmielone ziarna pochodzące z cenionych plantacji. Proponujemy 100% Arabikę oraz doskonałe mieszanki Arabiki z Robustą. Wszystkie zamknięte w szczelne, próżniowe opakowania, dzięki czemu kawa mielona zachowuje swoje najcenniejsze właściwości. Udostępniamy opakowania o wadze 250 g oraz 500 g, wedle indywidualnych preferencji.

Zachęcamy do poznania naszej szczegółowej oferty, w której znajdują się kawy typowo śniadaniowe, doskonałe, by pobudzić do działania przez cały dzień oraz te, które popija się w ciągu dnia dla utrzymania doskonałej formy. Kawy mielone łagodne i te bardziej intensywne z większą zawartością kofeiny są idealną propozycją dla smakoszy czarnego napoju bez względu na wymagania. Ich doskonały smak jest prawdziwą ucztą dla podniebienia. Naszą kawę mieloną wybierają koneserzy picia kawy, którzy hołdują klasycznej kulturze przyrządzania tego napoju. My gwarantujemy zaś zachowanie najwyższej jakości, zgodnej ze światowymi standardami parzenia kawy.

Certyfikat „Espresso italiano”
Instytut INEI przyznał naszej kawie BBB ORO certyfikat Espresso Italiano, który zalicza nas do grona
14 najlepszych producentów kaw na świecie.

Certyfikaty Cafe El Mundo

60 LAT DOŚWIADCZENIA ROBI RÓŻNICĘ

NASZE WYJĄTKOWE KAWY MIELONE

X