O nas

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Europę wschodnią włoskiego producenta kawy El Mundo. Założona w 1957 roku firma to 60-lat doświadczenia, które gwarantuje najwyższą jakość kawy, potwierdzoną aż 6 certyfikatami!

El Mundo jako nowoczesna, dynamiczna i rozwijająca się firma, posiada 4 włoskie fabryki:

  • Caffe Italmoka
  • Cafe Aba Parma
  • Caffe Nuova Pedros
  • Caffe Frigerio

Nasza kawa jest eksportowana do 50 krajów na całym świecie.
Mieszanki kawy El Mundo są przygotowane tak, aby spełnić specjalne wymagania branży gastronomicznej: kawiarni, restauracji i barów.

El Mundo to marka doceniana przez miłośników kawy, znana od dziesięcioleci z serwowania produktów najlepszej jakości na rynku włoskim. Wybrane ziarna kawy premium, współpraca z zaufanymi plantatorami na całym świecie, tradycyjna i unikalna receptura oraz  60-letnie doświadczenie w produkcji kawy mówią same za siebie.

Co nas wyróżnia?

Jakość ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Jako jedyni posiadamy aż 6 certyfikatów jakości, w tym przyznawany przez Włoski Instytut Espresso (INEI) prestiżowy certyfikat Espresso Italiano.
Kontrola procesu produkcji jest zagwarantowana przez System Jakości przedsiębiorstwa z certyfikatem ISO9002 oraz przez System Autokontroli według metody HACCP.

Mieszanki El Mundo są wytworzone z najlepszych jakościowo odmian kawy surowej, sprowadzanej z Etiopii, Hondurasu, Nikaragui. Następnie poddawane są paleniu we włoskich urządzeniach, oziębiane na powietrzu i pakowane w atmosferze ochronnej (próżniowo z dodatkiem gazu obojętnego). Gwarantuje to klientowi doskonałą konserwację, niezmienną jakość w czasie oraz aromat i smak nie mające sobie równych.

Certyfikaty Cafe El Mundo

Nagrodzeni przez najlepszych! Aż
6 certyfikatów jakości.

Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Newsletter