fbpx

O nas

ODKRYJ NASZE KAWY

60 lat doświadczenia, które gwarantuje najwyższą jakość

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Europę wschodnią włoskiej fabryki El Mundo, która powstała 1957 roku, a jej 60 letnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość kawy.

El Mundo to obecnie nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, która jest właścicielem 4 włoskich fabryk  Caffe Italmoka, Cafe Aba Parma, Caffe Nuova Pedros, Caffe Frigerio, a jej kawa eksportowana jest  do 50 krajów na świecie. Mieszanki kawy El Mundo przygotowywane są pod specjalistyczne wymagania branży gastronomicznej dla kawiarni, restauracji i barów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nasza kawa ma znak towarowy ESPRESSO ITALIANO bo jakość ma dla nas pierwszorzędne znaczenie.

Jako jedyni posiadamy aż 6 certyfikatów jakości, w tym przyznawany przez Włoski Instytut Espresso (INEI) certyfikat Włoskie Espresso i Włoskie Cappuccino.

Kontrola procesu produkcji jest zagwarantowana przez System Jakości przedsiębiorstwa z certyfikatem ISO9002 oraz przez System Autokontroli według metody HACCP.

Mieszanki El Mundo są wytworzone z najlepszych jakościowo odmian kawy surowej, sprowadzanej z Etiopii, Hondurasu, Nikaragui. Następnie palone są we włoskich urządzeniach, oziębiane na powietrzu i pakowane w atmosferze ochronnej (próżniowo z dodatkiem gazu obojętnego).  Gwarantuje to klientowi doskonałą konserwację, niezmienną jakość w czasie oraz aromat i smak nie mające sobie równych

WSPÓŁPRACA

Poszukujemy dystrybutorów regionalnych w Polsce oraz przedstawicieli na inne kraje Europy..

CERTYFIKATY KAW ELMUNDO

6 CERTYFIKATÓW JAKOŚCI

Certyfikat "WŁOSKIE ESPRESSO"

Certyfikat "WŁOSKIE CAPPUCINO"