fbpx

Ziarniste

ODKRYJ NASZE KAWY

60 lat doświadczenia, które gwarantuje najwyższą jakość

KAWY ZIARNISTE

EL-MUNDO

Mieszanki EL MUNDO są wytworzone z najlepszych jakościowo odmian kawy surowej (ziarna pochodzące z najlepszych plantacji z Etiopii i Nikaragui) oraz specjalnie opracowane dla branży gastronomicznej (bary, restauracje, hotele), z pełnym poszanowaniem dla włoskiej tradycji „kawy espresso”.

 

Palone we włoskich urządzeniach, oziębiane na powietrzu i opakowywane w atmosferze ochronnej (próżniowo z dodatkiem gazu obojętnego), gwarantują Klientowi doskonałą konserwację, niezmienną jakość w czasie oraz aromat i smak nie mające sobie równych.

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ

Spośród naszej oferty

100% ARABICA

Unikalna i wyjątkowa. Godna polecenia, jedna z najlepszych dostępnych kaw włoskich na rynku. Delikatna i aksamitna o bardzo łagodnym smaku.

 

 

 

BBB ORO

Magiczna i zrównoważona. Mieszanka ziaren pochodzenia Etiopia i Nicaragua, co daje jej najlepszą jakość kawy z delikatną nutą kremu oraz intensywnym i przyjemnym smakiem.

 

VARESE

Aromatyczna i wyrazista. Mieszanka kaw o tradycyjnym składzie i wybitnej jakości. Doskonała afrykańska mieszanka czyni ją bardzo wyrazistą i intensywną.

 

 

FRIGERIO

Intensywna i wyjątkowa. Napar o intensywnym aromacie w połączeniu z wyrazistym smakiem daje intensywne espresso. Posiada charakterystyczny i wyrazisty smak kawy.

 

100% ARABICA

ziarnista 1 kg
100% arabica

BBB ORO

ziarnista 1 kg
90% arabica – 10% robusta

VARESE

ziarnista 1kg
80% arabica – 20% robusta

FRIGERIO

ziarnista 1kg
60% arabica – 40% robusta

DA

Mocna i pełna kontrastów. Jest doskonałą mieszanką ziaren, stworzoną do przyrządzenia prawdziwego, włoskiego espresso.

 

 

6 CERTYFIKATÓW JAKOŚCI

Certyfikat "WŁOSKIE ESPRESSO"

Certyfikat "WŁOSKIE CAPPUCINO"

Potrzebujesz wiedzieć więcej?

zadzwon: +48 602 213 868